شرکت هاردکیس تکنولوژی

شرکت هاردکیس تکنولوژی ایتالیا یکی از بهترین شرکت های تولیدکننده هاردباکس هنگ درام در دنیا است. اواتک در واقع محصولات این شرکت پرفروش ترین کیف مخصوص هنگ درام در دنیاست. تولید همه محصولات این شرکت از طریق مطالعه و بررسی و تحت تکنولوژی بالا انجام میپذیرد.

 

 

ملودینگ

 

ملودینگ

 

ملودینگ

 

ازآنجایی‌که کوچکترین ضربه به ساز گران قیمت هنگ درام ممکن است کوک آن را تغییر دهد و باعث تغییر صدای نت‌ها گردد محافظت در زمان حمل‌ و نقل این ساز اهمیت ویژه‌ای دارد. به همین منظور این شرکت ایتالیایی کیف مخصوص و ویژه‌ای را برای حمل هنگ درام طراحی کرده‌ است.

 

هاردکیس

هاردکیس تکنولوژی

ملودینگ نماینده انحصاری در ایران

ملودینگ نماینده انحصاری هاردکیس تکنولوژی در ایران می باشد. برای صحت مطلب میتوانید به وبسایت این کمپانی مراجعه نموده و آدرس وبسایت ما را ببینید. شما می توانید محصولات این شرکت را با قیمت مناسب از وب سایت ما تهیه نمایید. مزیت ما به عنوان نماینده انحصاری این کمپانی نسبت به دیگر تامین کننده ها این است که ما قیمت مناسب در اختیار شما قرار میدهیم. برای بعضی از کالاها مانند اواتک سی روز به شما فرصت تست میدهیم. در صورت خرابی کالای خریداری شده در اسرع وقت تعویض یا هزینه عودت داده خواهد شد. همچنین این کالا بصورت رایگان به محل موردنظر شما در کل کشور ارسال می شود.

 

هاردکیس

هاردکیس


ملودینگ

Turtle


Evapad

Evapad


Flyroll

Flyroll

 

ملودینگ

ملودینگ پاسخگوی نیاز شما و پل ارتباطی شما با هاردکیس تکنولوژی است.