وقتی وارد یک فروشگاه آلات موسیقی می‌شوید، حس خوبی به آدم دست می‌دهد. این ‌که یک ساز را برمی‌دارید و اندکی با آن هنرنمایی میکنید یا اگر هم بلد نیستید از فروشنده میخواهید برای شما بنوازد، شوق سازنوازی در وجودتان اوج می گیرد. راستش، همین که صدای ساز به گوش آدم می رسد ، آدم هوس خرید و نوازندگی می‌کند و دوست دارد  بیشتر و بیشتر با موسیقی همراه شود.

در فروشگاه‌های مجازی، این حس و حال کمتر به چشم می‌خورد و آدم آن نزدیکی واقعی با موسیقی را ندارد. اما فروشگاه ما هم حرف‌هایی برای گفتن دارد. اگرچه در فروشگاه اینترنتی ملودینگ، خبری از لمس ساز  نیست، اما جایی است که برای تجربه‌ یک خرید خوب می‌شود روی آن حساب کرد.

در فرصت‌های اندک میان هیاهوی روزانه، زمانی که می‌شود استراحت کوتاهی کرد، یک فنجان چای نوشید و به موسیقی دلخواه خود گوش کرد. زمانی است که می‌شود در فضای مجازی گشتی زد، اخبار روز را مرور کرد و بر روی عکس‌ها و حرف‌های دوستان نظر داد. زمانیست که می‌توان وارد این فروشگاه اینترنتی شد، آهنگی گوش داد یا مطلبی خواند یا آموزش های مرتبط را دید و اگر مشتاق بودید سازی سفارش دهید و در فاصله‌ای کوتاه آن را تحویل بگیرید. حال دیگر این نوای موسیقی و عطر چای شماست که به فروشگاه ما حال و هوایی دیگر می‌دهد.

بسیار خرسندیم که میزبان شما در ملودینگ هستیم. مهدی خالدی فارغ التحصیل از رشته مدیریت فناوری از دانشگاه شهید بهشتی و نوازنده هنگ درام ، موسس وب سایت اینترنتی ملودینگ است. هدف ما از خلق این وب سایت کمک به علاقه مندان و ارائه اطلاعات بیشتر به دلیل خلاء موجود در زمینه سازهای کوبه ای و به خصوص کمبود اطلاعات در مورد خرید و آموزش این سازها است.

امکان استفاده و خرید اینترنتی محصولات از طریق سایت ملودینگ بصورت زیر فراهم است:

– خرید سازهای کوبه ای مانند هنگ درام ، تانگ درام ، کاخن ، کوزه ، درامز و آلات موسیقی خاص و سفارشی

– گوش دادن و خرید آهنگ ها ، نواهای دلنشین و آرام برای تنهایی و تمرین یوگای شما

– خرید لوازم جانبی موسیقی

– خرید دست‌سازه های هنری موسیقی

– دریافت آموزش های مجازی

-اطلاع از اخبار و فستیوال های مرتبط با موسیقی علی الخصوص سازهای کوبه ای

فروشگاه اینترنتی ملودینگ با هدف ایجاد یک رویکرد تخصصی در زمینه ارائه محصولات و تجهیزات موسیقی در حوزه درامز ها و کوبه ای ها تاسیس گردیده و از همان آغاز اهداف خود را تضمین اصالت کالا،تهیه مستندات معرفی توانمند محصول،سرعت در ارسال و همراهی با مشتری از انتخاب تا استفاده قرار داده است.

ملودینگ می‌کوشد لذت خرید اینترنتی در زمینه آلات موسیقی و خدمات مرتبط را با پاسخگوی و احترام به مشتری و اطلاع رسانی به وی از طریق انواع رسانه های سایت شامل مقالات،ویدئو و مقایسه و نیز ایجاد یک مکانیزم جستجوی توانمند بر اساس کد محصول،برند،… به ارمغان آورد.

در این راه، خواهشمند است با انتقادات و پیشنهادات خود ما را در رسیدن به این هدف همراهی کنید و با ما از طریق info@melodinng.com در تماس باشید.