همکاری با ملودینگ چرا؟ فروشگاه آموزش ، مشاوره و فروش سازهای کوبه ای ملودینگ محلی است برای کسب درآمد افرادی که دارای تخصصی هستند اما نمیتوانند آن را در جایی بکار بگیرند. این وبسایت محل رشد شما و ماست. ما باهم پیشرفت میکنیم . دست در دست همدیگر. آموزش ، مشاوره و فروش ساز با کیفیت هدف مشترک ماست.

1) همکاری با اساتید

وبسایت ملودینگ قصد ارائه آموزش با کیفیت و استفاده از اساتید باتجربه در کنار جوانان جویای نام می باشد. اگر علاقه مند به تدریس موسیقی و آموزش هنگ درام ،تانگ درام ،کوزه ، کاخن یا هر ساز دیگری هستید با ما همکاری نمایید.

روش همکاری با ملودینگ

روش کار با ما خیلی ساده است. اگر علاقه مند به تدریس یا ارائه آموزش در هر زمینه ای هستید میتوانید فیلم کوتاهی از ارائه خود به همراه رزومه کاری به ایمیل info@melodinng.com بفرستید. مطمئن باشید وبسایت ما منافع حاصل از فروش محتواها را محترم می شمارد.

همکاری با ملودینگ

همکاری با ملودینگ

 

2) همکاری به عنوان کارمند اجرایی

اگر در زمینه کسب و کار مجازی، طراحی و بروزرسانی وبسایت ، سئو یا وبلاگ نویسی ، تدوین و تولید محتوا تجربه دارید با ما تماس بگیرید. ما به همکاری شما نیازمندیم.

روش همکاری با ملودینگ

روش همکاری با ما ساده است. رزومه خود را به info@melodinng.com ارسال نمایید تا بعد از بررسی با شما تماس حاصل شود. لطفا با تکمیل فرم زیر ما را در ادامه رسالت خویش یاری فرمائید . بدیهی است پس از انجام برسی های اولیه و احراز شرایط لازم ، اقدامات بعدی و تماس با شما جهت همکاری صورت خواهد گرفت.

    ساخت و فروش سازآموزش موسیقیهمکار اجرایی

    هنگ درامتانگ درامکاخنکوزهدیجی ریدوسایر

    هنگ درامتانگ درامکاخنکوزهدیجی ریدوسایر

    وبلاگ نویسیتهیه محتواتدوینسئومدیریتیخدماتیبازاریابیداده کاویسایر