کلاس آموزش هنگ درام  مسترهند پن دیوید کریر

دسترسی به آموزش هنگ درام آنلاین از طریق ملودینگ

وبسایت ملودینگ پکیج مبتدی آموزش هنگ درام مستر هندپن را ترجمه و دوبله کرده است. این پکیج آموزشی عالی هم اینک در دسترس شما عزیزان است تا بتوانید از این آموزشها در خانه استفاده نمایید. این آموزش ها آنقدر ساده و راحت است که هر فرد مبتدی بدون داشتن هیچ گونه دانش موسیقی می تواند نواختن هنگ درام را یاد بگیرد.

اگر شما به عنوان مبتدی که هیچ گونه آشنایی با هنگ درام ندارید ، این دوره ها را سپری نمایید. می دانیم که در مدت کوتاهی با تمرین های مستمر میتوانید به یک نوازنده حرفه ای تبدیل شوید. ما بعد از این دوره ، دوره های حرفه ای را نیز از بهترین نوازندگان دنیا تقدیم شما خواهیم کرد. لازم به ذکر است که دوبله و ترجمه این کار توسط یکی از بهترین استودیو ها و صدا پیشه حرفه ای صدا و سیما صورت پذیرفته است.

قبلا علاقه مندان به این آموزش از طریق یوتیوب به تعداد اندکی از این آموزش ها دسترسی داشتند که اولا جامع نبود و ثانیا به دلیل فیلتر بودن یا دوبله نبودن محتوا عملا بهره وری مطلوبی نداشت.

معرفی پکیج آموزش آنلاین

این پکیج شامل هفتاد اپیزود می باشد که ما آنرا برای راحتی به دو قسمت تقسیم کرده ایم . این آموزش ها متد مناسبی برای یادگیری تانگ درام نیز می باشد. پکیج مبتدی شامل شامل این آموزش ها است:

پکیج اموزش هنگ درام مبتدی 1 سی و هفت قسمت

فصل یک: شامل شش قسمت یا معرفی ساز ، نحوه برخورد با آن ، شناخت ساز و روش های ضربه زدن و نواختن درست ، روش درست جانمایی ساز برای نواختن ، سیمبل ها و علائم موجود در کل دروس

فصل دوم: شامل هشت قسمت برای گرم کردن انگشتان و نحوه صحیح انگشت گذاری بر روی ساز

فصل سوم: شامل شش قسمت و یادگیری ریتم 4/4

فصل چهارم: شامل ده قسمت و یادگیری بکارگیری دست چپ و راست و شناخت آکوردهای مختلف

فصل پنجم: شامل هفت قسمت یادگیری ریتم 3/4

پکیج آموزش هنگ درام سطح مبتدی 2 شامل سی و سه قسمت

فصل ششم : شامل شش قسمت و یادگیری ملودی ها و آکوردهای متنوع

فصل هفتم: شامل چهار درس و آموزش بازنوازی آهنگ هایی که میشنوید

فصل هشتم : شامل شانزده قسمت جهت تمرین و یادگیری ریتم ها و ملودی ها و الگوهای متنوع

فصل نهم: شامل هفت قسمت و آموزش و یادگیری تکنیک ها و فوت و فن های خاص نواختن هنگ درام

جهت خرید این پکیج آموزشی عالی اینجا را کلیک نمایید.