هنگ درام
خرید هنگ درام
کیتادرام

کیتا پنتام

کیتادرام جز اولین سازندگان هنگ درام و تانگ درام در ایران

کیتا درام ( کیتا پنتام )

 کیتادرام ( کیتا پنتام ) 5اولین سازنده هنگ درام در ایران است. این شرکت در اواخر سال 1395 توسط نیما تقوی تاسیس شد. در ابتدا فعالیت خود را با تولید تانگ درام‌ فولادی ١٢ اینچ آغاز کرد. پس از مدتی با تحقیق و توسعه کار ، تانگ درام‌ استیل جایگزین تانگدرام‌ فولادی گردید. کیتادرام سپس تانگدرام‌های Overtone را هم به محصولات خود اضافه کرد.

در اواخر سال 1396 کیتا پنتام اولین هنگ درام استیل خود را ساخته و به بازار معرفی کرد. این شرکت در حال گسترش بوده و سعی در صادرات محصولات خود به خارج از کشور را دارد. هنگ درام و تان گ درام های این شرکت کاملا دست‌ساز بوده و توسط نیما تقوی و تیم بیست نفره کیتادرام ساخته و تیون می‌شود.

محصولات کیتا پنتام در هر اسکیل و گامی تولید می شود . در حال حاضر تولیدات این شرکت 21 اینچی است اما این شرکت در حال بررسی و تحقیق جهت ساخت هنگ درام های 23″ و 18″ نیز می باشد.

کیتادرام این روزها با اقبال بسیار زیاد مشتری ایرانی مواجه شده است . این استقبال بسیار زیاد باعث شده است که صف خرید چهار و پنج ماهه جهت تحویل ساز بوجود بیاید.

ملودینگ به جای شما پیش خرید کرده است !!!

شما می توانید محصولات کیتادرام را از وبسایت ملودینگ تهیه نمایید. مزیت وب سایت ما این است که تحویل فوری یا حداکثر یک ماهه داریم. شما سریع تر از آن چیزی که فکر می کنید به ساز خود می رسد. یک هفته به شما مهلت تست می دهیم تا در صورت عیب ساز بر اساس قوانین سایت آنرا ری تیون نماییم.  جهت خرید محصولات کیتادرام اینجا را کلیک کنید.

شرکت کیتا پنتام
سازنده نیما تقوی
جنس فولاد نیتراید، استیل
کشور ایران
بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط