هنگ درام لوناپن آلمان با لاک یوروشی برای حفاظت بیشتر و زیبایی درخور
هنگ درام
لوناپن آلمان با لاک اوروشی ژاپن
هنگ درام

لوناپن

محصولی از شرکت مون لایت آرت آلمانی

هنگ درام با کیفیت و معیارهای آن را در وبلاگ خود توضیح دادیم ( اینجا ) . هنگ درام های ساخت مون لایت آرت به طرز خاصی متمایز هستند. سازنده این هنگ درام ها به دلیل داشتن وسواس کاری  و اعمال ظرافت در کار مشهور است. اگر علاقه مند به داشتن هنگ درام خاص و زیبا با صدای ماورای تصور هستید میتوانید هنگ درام های لوناپن را سفارش دهید.

 

خرید لوناپن

پیش خرید و سفارش لوناپن چهار ماهه است. برای خرید روی این لینک کلیک نمایید. این برند فقط در نه نت ساخته می شود. از نظر اساتید هنگ درام نه نت بهترین تعداد نت را برای شروع و نوازندگی به شما ارائه میدهد. با این تعداد نت شما دارای هشت نت متوالی و یک دینگ هستید که نوازندگی را کامل میکند.

لوناپن در تمام اسکیل های نرمال ارائه می شود. بنابراین شما میتوانید گام یا اسکیل موردنظر خود را از ما بخواهید تا به محض آماده شدن به شما ارائه دهیم.

 

تمایز لوناپن

یکی از ابداعات جالب شرکت مون لایت آرت این است که از یک لاک مخصوص جهت پوشش هنگ درام استفاده میکند. هنگ درام با کیفیت خاص آلمانی و با لاک ژاپنی کوتینگ شده و با همین پوشش نیز تیون می شود.

Urushi نام ژاپنی برای لاک ژاپنی است که از شاخه درخت لاک حاصل می شود. Urushi جزء ضروری LUNA است و در صدای هنگدرام تیون می شود.این لاک زیبایی بسیار خاصی به هنگ درام میدهد که ساز شما را با دیگر سازها متمایز میکند.

گارانتی هنگ درام با کیفیت لوناپن

هنگ درام مانند هر ساز دیگر موسیقی، می تواند از کوک خارج شود. لوناپن از فولاد ضد زنگ بسیار سختی ساخته شده است. این ساز طی روند تیون شدن خود، چندین بار مورد آزمایش قرار گرفته است.

بنابراین، اگر ساز به درستی استفاده شده و توصیه های نگهداری رعایت شود چندین سال نیاز به تیون مجدد نخواهد بود. با این حال، بدر برخی موارد پیش می آید که ساز زودتر از موعد نیاز به تیون داشته باشد.

اگر این اتفاق بیافتد جای هیچ نگرانی وجود ندارد. شرکت لوناپن به دلیل ساخت هنگ درام با کیفیت ضمانت هجده ماهه شامل سرویس تیون کردن رایگان را به شما ارائه میدهد. البته حتی بعد از این هجده ماه، این شرکت خدمات خود را برای تعمیرات کوچک ادامه می دهد.

ملودینگ نماینده انحصاری هنگ درام با کیفیت لوناپن آلمان در ایران

لطفا توجه داشته باشید که به عنوان یک نماینده خوب و حساس در خانواده بزرگ هنگ درام در دنیا به وجود آمده است .  اگر شما به یک سبک نوازندگی خاص و به یک هنگ درام با کیفیت نیازمند هستید لوناپن میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

ملودینگ به عنوان نماینده انحصاری این شرکت در ایران خدمات ویژه ای به شما ارائه میکند تا از داشتن یک هنگدرام خاص لذت ببرید. در صورت درخواست شما ، این هنگدرام با هاردکیس تکنولوژی تقدیم شما خواهد گردید که بتواند از این ساز زیبا با قدرت محافظت نماید.

در صورتی که سوالی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما همیشه شما را راهنمایی خواهد کرد.

شرکت مون لایت آرت
برند لوناپن
سازنده سباستین روتکوسکی
کشور آلمان
بازگشت به لیست

پروژه های مرتبط