فروشگاه اینترنتی هنگ درام و تانگ درام متی درام

5 محصول ستاره دار

محصولات با بازخورد مثبت

آموزش تصویری هنگ درام ریتم و ملودی استاد کوچرمن سطح 2- متوسط

750,000 تومان

این پکیج آموزش تصویری هنگ درام به زبان اصلی از مجموعه آموزشی استاد کوچرمن است که بصورت مجازی و تحت وب است. نود قسمت آموزش تکنیک ها ، ملودی ها ، ریتم های مختلف در سطح متوسط است.

ساز کوزه ساخت دویک – مدل UT1 (Utar) خوابیده

2,900,000 تومان

شرکت دویک (Doyek) به عنوان اولین تولید کننده کوزه در ایران است که سازهای کوزه با کیفیت را تولید مینماید. مدل سازی که مشاهده می فرمایید خوابیده بوده و ساخت دویک است. تفاوت این مدل با مدل های دیگر شکل ظاهری و جنس صدای آن است. برای دیدن محصولات دیگر ، قسمت ویترین سازها را مشاهده نمایید.

مولتی کلپ محصول شرکت لوتوس

100,000 تومان

مولتی کلپ نوعی آلت موسیقی است که بر روی گیتار قرار میگیرد و حین نواختن گیتار یا کاخن می توان با ضربه های روی مولتی کلپ صدای ساز کوبه ای یا پرکاشن را همزمان ایجاد کرد.برای کسانی که موسیقی فلامنکو کار میکنند به شدت توصیه میکنیم که حتما این محصول را خریداری کرده و در حین نواختن گیتار یا کاخن از صدای آن لذت ببرند.

آموزش تصویری هنگ درام ریتم و ملودی استاد کوچرمن سطح 3- پیشرفته

800,000 تومان

این پکیج آموزش تصویری هنگ درام به زبان اصلی از مجموعه آموزشی استاد کوچرمن است که بصورت مجازی و تحت وب است. صد و بیست و پنج قسمت آموزش تکنیک ها ، ملودی ها ، ریتم های مختلف در سطح پیشرفته است.

کاخن سری آرت وورک

3,160,000 تومان

کاخن سری آرت وورک در سه طرح بسیار زیبا و منحصر به فرد ارائه می شود. از ویژگی های خاص این کاخن ساید مربع از جنس صفحه رو است که کیفیت بالای صدا را نصیب نوازنده مینماید. این کاخن با روکش چوب طبیعی اسپروس روی بدنه است. دارای هشت سیم موازی و 4 رگلاتور تنظیم سیم ها می باشد.

تانگ پن با دیمپل نه نت محصول ولکان

4,000,000 تومان

تانگ پن ولکان نه نت هجده اینچی یکی از تانگ درام های خاص است. این تانگ درام به دلیل داشتن دیمپل در قسمت دینگ  بسیار شبیه به هنگ درام می باشد.

برای تعیین امتیاز محصول به صفحه محصول مورد نظر بروید و نظر خود را برای حداکثر امتیاز 5 ستاره ارائه دهید.