آهنگ هنگ درام

بشنوید: آلبوم زیبای “غروب آفتاب در هند” از دنیل ویپل

آهنگ هنگ درام

آهنگ هنگ درام را با دنیل ویپل تجربه کنیم

آهنگ هنگ درام را هر کسی می شنود ناخودآگاه مسحور آن می شود. هنگ درام ساز آسانی برای نواختن است اما اینطور نیست که هرکسی بتواند این ساز را زیبا بنوازد.دنیل ویپل متولد انگلستان و از نوازندگان متبحر هنگ درام است. دنیل ویپل از جمله افرادی است که از ابتدای ظهور و بروز این ساز آنرا نواخته است. دنیل فقط نوازنده ساز نیست. بلکه او در امر پیشبرد و بروز رسانی هنگ درام نیز عملکرد خوبی را داراست.

از آنجا که هنگ درام ساز جوانی است و نزدیک به بیست سال از معرفی این ساز به دنیای موسیقی نمی گذرد بنابراین همه سازنده ها درصدد رفع اشکالات و به بلوغ رساندن این ساز جادویی هستند. دنیل ویپل هم مدرس و هم تصحیح کننده اشکالات این ساز است. با انواع سازنده ها کار میکند. یکی از علایق او در زمینه یوگا است.

"<yoastmark

 

در مورد آلبوم غروب آفتاب در هند

 آلبوم زیبای غروب آفتاب در هند در سال 2015 منتشر گردید. از آنجا که دنیل به کارهای بشردوستانه علاقه مند است این آلبوم را در ابتدا به دوستداران هنگ درام بصورت رایگان اهدا کرد. البته بعدها اسپانسرهای مختلف از وی حمایت کرده و این آلبوم را بصورت رسمی منتشر ساختند. اگر به یوگا علاقه مند هستید یا در طبیعت به آرامش فکر میکنید میتوانید از آهنگ دنیل ویپل لذت ببرید. ملودینگ این اثر را بصورت آنلاین در اختیار شما قرار داده است تا با شنیدن آن لذت برده و ما را به دوستان خود معرفی نمایید.

 غروب آفتاب در هند Sunset in India

 

 مهمی دیگر Another Major

یوگا در عمق فضا Yoga in deep space

 

 سفر ویپل Waples journey

طالع بینی Astrology

 

 پیرامون گمشده The lost compass

روز جادویی A magical day

 

 شعبده بازان فضایی A space jugglers

بازگشت به لیست

3 نظر در “بشنوید: آلبوم زیبای “غروب آفتاب در هند” از دنیل ویپل

  1. معصومه نهاوندی گفت:

    خیلی زیبا بود. لذت بردم.

  2. بسیار زییبا بود . مرسی از شما

  3. وفا گفت:

    زیبا بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image