راهنمای خرید هنگ درام

سرتان کلاه نرود: نکات مهم خرید هنگ درام و تانگ درام

هنگ درام

خرید هنگ درام به چه هزینه ای؟

هنگ درام سازی که باید نواخت. بله این شعاری است که ما همیشه میگوییم و به محض ورود به وب سایت ما با این جمله مواجه می شوید. اما به چه قیمتی؟ آیا میتوانم هنگ درام یا تانگ درام دلخواه خود را از هرجایی و هر قیمتی تهیه کنم؟  میدانم که شما قبلا نوشته های ما را در مورد نحوه خرید هنگ درام و تانگ درام خوانده اید. آواهای این ساز زیبا را خوب گوش داده اید. بازار را بررسی کرده اید. اسکیل دلخواه خود را مشخص کرده اید. تعداد نت ها را نیز مد نظر قرار داده اید.

خب حالا وقت ان است که گام جادویی خود را برای خرید هنگ درام یا تانگ درام بردارید. چقدر هیجان انگیز! اما قبل از اینکه اینکار را انجام دهید چند نکته برای شما داریم که خواندنش واقعا به شما کمک خواهد کرد. الان که من در مورد خرید هنگ درام یا تانگ درام برای شما می نویسم فرصت بسیار خوبی نسبت به گذشته است. همین چند سال پیش، سازنده این سازها به تعداد انگشتان دستتان بود. در حالیکه الان که من دارم این مقاله را مینویسم در ایران ما بالغ بر سی سازنده داریم.

عکس تزِیینی

خرید هنگ درام

   در حال حاضر بسیاری از سازندگان خوب در بسیاری از نقاط جهان وجود دارند و از سوی دیگر به دلیل اقبال عمومی یا عدم آگاهی نسبت این ساز، امکان کلاه برداری هم زیاد شده است.  این موارد در دنیای هنگ درام و تانگ درام به کرات دیده شده است که نیازمند دقت خریداران است. در ایران متاسفانه موارد بسیار عدیده از سواستفاده افراد سودجو گزارش شده است و با افزایش خرید هنگ درام ممکن است تعداد سودجویان افزایش پیدا کند. موارد زیر تعدادی ازآنهاست .قضاوت و تامل با شما.

دلالی

 کسانی هستند که هنگ درام یا تانگ درام را به قیمت پایین خریداری می کنند و با سودهای گزاف و بالایی آنرا به دست مصرف کننده می رسانند. این ظلمی مضاعف به علاقه مندان هنگ درام یا تانگ درام است. سعی کنید از افراد و فروشندگان معتبر ساز خود را تهیه نمایید.

خاطر نشان میکنم که وب سایت ملودینگ قیمت کل کالاهای خود را تضمین مینماید. ما به جرات به شما میگوییم که کل کالاهای ما به قیمت تولید کننده عرضه شده و در صورت تناقض حاضر به پرداخت جریمه هستیم.

فروش اجناس تقلبی و فیک

متاسفانه در کشور ما بارها دیده شده است که هنگ درام های تقلبی را با نام Halo یا دیگر برند های معروف به اشخاص ناآگاه و به قیمت های بسیار بالا فروخته شده است. برند دیگر هنگ درام سوما اوند اسکالپچر سوییسی است که متاسفانه یکی از فروشندگان بنام در این عرصه ساز تقلبی چینی را عرضه می کرد. این مورد با تلاش های ملودینگ برچیده شده و ساز چینی به اسم ویتنام فروخته می شود.

خب بازهم می گوییم باید برای خرید هنگ درام به فروشنده معتبر مراجعه نمایید تا اصالت کالا را برای شما تضمین نماید. اعتبار ما اعتماد شما و سازندگان برتر اروپایی وایرانی به ماست. ملودینگ با دارا بودن اینماد از وزارت صنعت و معدن و تجارت و کد شامد از وزارت ارشاد تحت نظر بوده و شما در صورت تخلف می توانید شکایات خود را به آنجا ارائه کنید.

فروش در اینستاگرام و دیوار

 متاسفانه بعضی از کاربران دارای هویت واقعی نبوده و از فضای مجازی سوءاستفاده میکنند و با فروش محصولات بی کیفیت در فضای مجازی پاسخگو نیز نیستند. این روزها اینستاگرم و دیوار محلی است برای عرضه محصولات عمدتا بی کیفیت . سعی کنید حدالامکان از شخص خرید هنگ درام یا تانگ درام نکنید و فقط از شرکت یا فروشگاههای معتبر خرید نمایید.

شما باید از جایی خرید بکنید که دسترسی کامل به فروشنده داشته باشید. ملودینگ با مهلت هفت روزه تست کل کالاها این امکان را به شما میدهد در صورت استفاده صحیح و معیوب بودن کالا ، ظرف هفت روز تعویض نمایید. به این راحتی.

قیمت های فریبنده

گاها مشاهده میکنیم که قیمت یک هنگ درام یا تانگ درام بطور فزاینده ای تخفیف میخورد و قیمت های اغوا کننده ای از یک فروشنده نامعتبر دیده می شود. به این سادگی گول نخورید. اول بررسی بعد خرید. گاها این فروشنده ها عکس های متناقض و یا ویدئو های دیگری را برای شما می فرستند که اصلا مشابه هنگ درام یا تانگ درام اصلی نیست.

فروش ساز دست دوم بجای ساز نو

این مورد این روزها به کرات اتفاق می افتد و شاید خریدار واقعا پی به آن نبرد. ساز دست دومی که حتی ممکن است از تیون نیز خارج شده باشد. ملودینگ در این ارتباط مطلب جامعی منتشر کرده است. ( کلیک کنید )  ما خرید هنگ درام دست دوم را پیشنهاد نمی دهیم اما در صورت تمایل می توانید آن را با ضمانت فروشنده دریافت نمایید.

بهرحال این قصه غم انگیز درجامعه نا زیبا و غیر صادقانه برای خرید هنگ درام و تانگ درامی هاست. البته در این میان نیز افراد معتبری هستند که هم در تولید ساز ، هم در فروش و هم در آموزش هنگ درام با همه صادق هستند. متاسفانه من بسیار زیاد میبینم که علاقه مندان به هنگ درام و تانگ درام به سختی پول هنگفت ساز را جور میکنند و ممکن است براحتی در دام آدم های شیاد بیافتند.

خب حال وظیفه ما چیست؟ جلوگیری از کلاهبرداری؟ نه ! این وظیفه پلیس است. ما باید آنقدر آگاهی خود را در خرید هنگ درام و تانگ درام بالا ببریم که در دام این افراد گرفتار نشویم. ما می توانیم به بهترین نحو اطلاع رسانی و مشاوره انجام دهیم و به همین اندازه کافی است. لطفا این مقاله را بخوانید و آن را با هر کسی که ممکن است برای او مفید باشد به اشتراک بگذارید.

خرید هنگ درام

خرید هنگ درام

نکات مهم برای جلوگیری از کلاهبرداری

1.قبل از خرید هنگ درام حتما تحقیق کنید

من می دانم که این کارسختی است. داخلی یا خارجی؟ ارزان یا گران؟ دست دوم یا نو؟ هشت نت یا مثلا ده نت؟ فلان سازنده یا بهمان سازنده . اما قبل از هر خرید بالقوه ای دانش ارزشمندی به شما می دهد. بازار را کاملا بررسی نمایید.

2.برای خرید هنگ درام و تانگ درام از اهل فن بپرسید

مشاوره و کمک در خرید هنگ درام را فراموش نکنید. از دوستان و افراد زبده و مورد اعتماد پرس و جو نمایید. هنگ درام قیمت بالایی دارد و شما باید در خرید این ساز وسواس لازم را داشته باشید. کارشناسان ملودینگ آماده ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

3.نقد و دیدگاههای بی طرفانه در مورد سازها و سازنده ها را بخوانید.

اگرچه منبع مستدل و کاملی راجع به این موضوع فعلا در ایران وجود ندارد اما شما میتوانید با مراجعه به وب سایت ما و خواندن دیدگاه مشتریان و نوازندگان این سازها از کم و کیف هنگ درام و تانگ درام مورد نظر خود مطلع شوید. این دیدگاه ها در حال تکمیل است. ما درصدد راه اندازی کمپین نقد سازها هستیم. اگر شما نوازنده ساز هستید لطفا در این مورد به ما و دوستان و علاقه مندان سازها کمک نمایید. ما از نظرات شما استقبال میکنیم.

4.از خرید هنگ درام و تانگ درام در فروشگاهها و وب سایتهای اینترنتی غیر تخصصی اجتناب کنید.

در حالی که این نوع فروشگاه ها یا وب سایتها فروشندگان صادق و مورد اطمینانی دارند و ممکن است دارای تجربه فروش خوبی در زمینه های دیگری باشند اما به دلیل تخصصی بودن این ساز و عدم اطلاع کافی ممکن شما را به اشتباه بیاندازند. سعی کنید از فروشنده مجرب و متخصص این سازها خرید نمایید. در صورت عدم رضایت از خرید هنگ درام یا تانگ درام یا درخواست آموزش یا مشاوره ، این مراجع فروش عملا چیزی برای گفتن ندارند.

5.بر اساس یکی دو عکس از خرید هنگ درام بپرهیزید

کلاهبرداریهای فروشندگان غیر معتبر اغلب شامل ارسال تصاویری زیبا و هنری از هنگ درام یا تانگ درام است تا شما را تشویق به خرید کنند. در حالیکه نه عکس مال آنهاست و نه فیلم!!! با یک تصویر گول نخورید. اگر واقعا میخواهید از فردی گمنام خرید نمایید از فروشنده بخواهید عکسها یا فیلم های دیگری از ساز برای شما بفرستد. اگر هنوز شک دارید، از او بخواهید یک ویدیو با روزنامه های امروز یا چیزی که اثبات کند فیلم خودش است ، بفرستد .

 ملودینگ درکنار تصویر سعی دارد فیلم و آوای ساز مورد نظر را هم برای شما به اشتراک بگذارد. در ضمن ، دفتر ما به روی شما باز است. در صورت تمایل میتوانید بیایید و ساز مورد نظر خود را امتحان نمایید. سازهایی هم که پیش فروش می شوند یا دارای کیفیت مورد قبول ما هستند یا دارای فیلم و صوت از همان ساز در وب سایت است. آدرس گالری ملودینگ : تهران ، خیابان کارگر شمالی ، بالاتر از میدان انقلاب، پاساژ مهرسان ، گالری ملودینگ

6. برای خرید هنگ درام چک لیست خرید تهیه نمایید

  لیستی از سوالات را پیش از خرید بنویسید و از سازنده بپرسید. مهم است که در مورد ساز، جنس، کشور سازنده، گارانتی ، وضعیت پرداخت ، اسکیل ، نحوه خدمات پس از فروش بدانید. سازنده یا فروشنده معتبر یا صاحب آن معمولا خوشحال می شود اطلاعات کافی در مورد ساز خود را در اختیار شما قرار دهد. وقتی هنگ درام یا تانگ درام را به دست گرفتید آن را برای زنگ زدگی، خط و خش، و ضربه خوردگی بررسی کنید. همچنین، بدون دست زدن نور تلفن خود را در سوراخ گو بیندازید و داخل ساز را به دقت ببینید.

7.ساز دست دوم را با احتیاط بخرید

اگر ساز دست دوم میخرید نشانه های کوچکی از خط وخش یا اثر استفاده می تواند اجتناب ناپذیر باشد و نباید بر کیفیت آن زیاد تأثیر بگذارد. اگر احساس میکنید این اثرات عمیق هستند از خرید ساز خودداری نمایید. در صورت گستردگی اثرات، می تواند مشکلات و هزینه های بعدی را به شما تحمیل نماید یا اصلا ساز دارای کیفیت مناسبی نباشد.

شاید اصلا فروشنده به خاطر این موارد ساز خود را میفروشد. همیشه دلیل فروش ساز دست دوم را از فروشنده بپرسید و برای خرید آن از فروشنده حتما ضمانت بگیرید. شاید اصلا خود فروشنده به خاطر همین نقص ها و ضربات و خط و خش ها هنگ درام یا تانگ درام خود را می فروشد. در خرید هنگ درام و تانگ درام دست دوم احتیاط کنید.

8.در هنگام خرید هنگ درام یا بعد از دریافت ساز ، خودتان بنوازید

حتی اگر تا بحال هم به ساز دست نزده اید خوتان آنرا بنوازید. بله خودتان بنوازید و با صدای ساز مورد نظر خود ارتباط برقرار نمایید. خجالت نکشید .

سعی کنید همه نت های اسکیل را لمس کرده و ببینید آیا میتوانید تفاوتهای بین کیفیت این هنگ درام یا تانگ درام را با صدا با آواهایی که شنیده اید ، تشخیص بدهید. اگر وبلاگ ما را خوب دنبال کرده باشید در مورد نکات خرید هنگ درام برای شما یک مطلب مفصل قبلا منتشر کرده ایم.

9.برای خرید هنگ درام و تانگ درام همیشه از یک فروشنده معتبر خرید کنید

بارها این مورد را در این مطلب به شما گفته ایم و باز هم می گوییم. فروشنده معتبر ، فروشنده ای است که اطلاعات دقیق به مشتری می دهد. نماینده طیف گسترده ای از سازندگان هنگ درام و تانگ درام است. بصورت فیزیکی ساز را در اختیار شما قرار میدهد تا آن را امتحان نمایید. پس از فروش محصول خود را برای شما گارانتی میکند. ملودینگ نماینده انحصاری محصولات اروپایی و ایرانی با کیفیت است.

در نهایت آرزوی قلبی ما ارائه اطلاعات دقیق برای علاقه مندان به هنگ درام و تانگ درام است. با ما در تماس باشید. از طریق اینستاگرام یا ایمیل میتوانید با ما در ارتباط باشید. ما هم به کمک شما احتیاج داریم. ما را با نظرات خود یاری نمایید.

تانگ درام یازده نت حکاکی شده محصول مهردرام

3,750,000 تومان

تانگ درام یازده نت مهردرام یکی از تانگ درام های خاص ایرانی است. این تانگ درام با تنوع حکاکی فقط در قسمت بالایی و در مدل های تصویر ارائه می شود. شما میتوانید حکاکی دلخواه خود را از منو زیر انتخاب نمایید. همراه این ساز یک کاور به صورت هدیه ارائه می شود. با توجه به تنوع محصول و افزایش حجم سفارشات ، تحویل این ساز در هفت الی ده روز انجام می پذیرد.

در صورت عدم موجودی شما می توانید با واریز مبلغ پانصد هزار تومان به عنوان پیش پرداخت این ساز را ثبت سفارش کنید و در هنگام تحویل مابقی مبلغ را تسویه نمایید. ( برای واریز پیش پرداخت اینجا را کلیک نمایید ) .

شما میتوانید در صورت داشتن چک کارمندی این ساز را بصورت اقساطی نیز تهیه نمایید. برای خرید اقساطی نصف مبلغ بصورت نقدی دریافت شده و مابقی دو برگ چک دو ماهه  اخذ میگردد. برای دریافت اقساطی نیازمند ارائه مشخصات کامل خریدار و صاحب چک است که شامل نام / نام خانوادگی / کد ملی / تلفن / موبایل و آدرس محل سکونت می باشد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تماس 09350762077 تماس حاصل فرمایید.

تانگ درام ده نت ساخت شرکت اسپیرال

1,900,000 تومان2,350,000 تومان

تانگ درام ساخت شرکت اسپیرال این تانگ درام دارای مانایی صدای  (Sustain ) بالایی بوده و حجم صدای خوبی دارد. این محصول در سه مدل هشت نت ساده ، ده نت ساده و ده نت طرح دار در اندازه سیزده اینچ عرضه می شود.  شما میتوانید محصول دلخواه خود را در طرح های مختلف سفارش دهید.

تحویل این ساز به دلیل تنوع بسیار زیاد طرح های ان از پنج روز تا هفت روز خواهد بود.

تانگ پن با دیمپل نه نت محصول ولکان

4,000,000 تومان

تانگ پن ولکان نه نت هجده اینچی یکی از تانگ درام های خاص است. این تانگ درام به دلیل داشتن دیمپل در قسمت دینگ  بسیار شبیه به هنگ درام می باشد.

تانگ پن با دیمپل یازده نت محصول ولکان

4,000,000 تومان

تانگ پن ولکان یازده نت هجده اینچی یکی از تانگ درام های خاص است. این تانگ درام به دلیل داشتن دیمپل در قسمت دینگ  بسیار شبیه به هنگ درام می باشد.

تانگ درام ولکان با دیمپل یازده نت

4,000,000 تومان

تانگ پن ولکان یازده نت هجده اینچی یکی از تانگ درام های خاص است. این تانگ درام به دلیل داشتن دیمپل در قسمت دینگ  بسیار شبیه به هنگ درام می باشد.

تانگ درام ولکان با دیمپل یازده نت

4,000,000 تومان

تانگ پن ولکان یازده نت هجده اینچی یکی از تانگ درام های خاص است. این تانگ درام به دلیل داشتن دیمپل در قسمت دینگ  بسیار شبیه به هنگ درام می باشد.

تانگ پن – تانگ درام اورتن مهردرام

4,250,000 تومان4,750,000 تومان

تانگ پن مهردرام در جنس نیتراید و در سه اسکیل تولید می شود. حتی شما می توانید تانگ پن مهردرام پیکاپ دار برای نصب میکروفن نیز سفارش دهیدکه البته دارای هزینه جدا است. شما می توانید تانگ پن دلخواه خود را به ما سفارش دهید تا نسبت به رنگ و نوع و اسکیل دلخواه شما آن را تولید نماییم. همراه این ساز یک کیف، روغن نگهدارنده و آموزش مبتدی به صورت هدیه ارائه می شود. در صورت عدم موجودی ساز شما در مدت یک هفته تا ده روز تحویل می گردد.

تانگ درام نه نت حکاکی شده محصول مهردرام

3,750,000 تومان

تانگ درام نه نت حکاکی شده در چند طرح ارائه می شود. شما میتوانید با استفاده از گزینه زیر طرح دلخواه خود را انتخاب نمایید. در کنار این محصول یک کاور هدیه تقدیم شما خواهد شد. با توجه به تنوع محصول و افزایش حجم سفارشات ، تحویل این ساز در هفت الی ده روز انجام می پذیرد.

در صورت عدم موجودی شما می توانید با واریز مبلغ پانصد هزار تومان به عنوان پیش پرداخت این ساز را ثبت سفارش کنید و در هنگام تحویل مابقی مبلغ را تسویه نمایید. ( برای واریز پیش پرداخت اینجا را کلیک نمایید ) .

شما میتوانید در صورت داشتن چک کارمندی این ساز را بصورت اقساطی نیز تهیه نمایید. برای خرید اقساطی ، یک میلیون تومان مبلغ بصورت نقدی دریافت شده و مابقی دو برگ چک دو ماهه اخذ میگردد. برای دریافت اقساطی نیازمند ارائه مشخصات کامل خریدار و صاحب چک است که شامل نام / نام خانوادگی / کد ملی / تلفن / موبایل و آدرس محل سکونت می باشد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تماس 09350762077 تماس حاصل فرمایید.

تانگ درام نه نت و یازده ساده محصول شرکت مهردرام

3,250,000 تومان3,750,000 تومان

تانگ درام نه نت و یازده نت مهردرام با رنگ مشکی مات عرضه می شود. در کنار این ساز یک کاور ساده بصورت هدیه به شما تقدیم می گردد. با توجه به تنوع محصول و افزایش حجم سفارشات ، تحویل این ساز در هفت الی ده روز انجام می پذیرد.

در صورت عدم موجودی شما می توانید با واریز مبلغ پانصد هزار تومان به عنوان پیش پرداخت این ساز را ثبت سفارش کنید و در هنگام تحویل مابقی مبلغ را تسویه نمایید. ( برای واریز پیش پرداخت اینجا را کلیک نمایید ) .

شما میتوانید در صورت داشتن چک کارمندی این ساز را بصورت اقساطی نیز تهیه نمایید. برای خرید اقساطی نصف مبلغ بصورت نقدی دریافت شده و مابقی یک برگ چک یک ماهه اخذ میگردد. برای دریافت اقساطی نیازمند ارائه مشخصات کامل خریدار و صاحب چک است که شامل نام / نام خانوادگی / کد ملی / تلفن / موبایل و آدرس محل سکونت می باشد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تماس 09350762077 تماس حاصل فرمایید.

هپی درام اسمارتیس مدل B101 ساز یوگا و مدیتیشن

1,750,000 تومان

اسمارتیس ملودینگ ساز یوگا و مدیتیشن است و به دلیل داشتن قیمت مناسب برای کودکان و شروع موسیقی آن ها مناسب است. برای کسانی که به دنبال آرامش و طنین آرام با فرکانس های خاص هستند این ساز پیشنهاد خوبی است. از سوی دیگر این ساز به دلیل داشتن چوب نوازنگی ( استیک ) این امکان را به شما میدهد که هم با دست و هم با چوب بنوازید.

هپی درام اسمارتیس مدل P101

2,100,000 تومان
هپی درام ملودینگ به دلیل داشتن قیمت مناسب برای کودکان و شروع موسیقی آن ها مناسب است. برای کسانی که به دنبال آرامش و طنین آرام با فرکانس های خاص هستند این ساز پیشنهاد خوبی است. از سوی دیگر این ساز به دلیل داشتن چوب نوازنگی ( استیک ) این امکان را به شما میدهد که هم با دست و هم با چوب بنوازید.

هپی درام اسمارتیس مدل R101

2,100,000 تومان
هپی درام ملودینگ به دلیل داشتن قیمت مناسب برای کودکان و شروع موسیقی آن ها مناسب است. برای کسانی که به دنبال آرامش و طنین آرام با فرکانس های خاص هستند این ساز پیشنهاد خوبی است. از سوی دیگر این ساز به دلیل داشتن چوب نوازنگی ( استیک ) این امکان را به شما میدهد که هم با دست و هم با چوب بنوازید.
بازگشت به لیست

3 نظر در “سرتان کلاه نرود: نکات مهم خرید هنگ درام و تانگ درام

  1. SA گفت:

    جالب بود. خواستم تشکر کنم

  2. naghme saeedi گفت:

    من متاسفانه از یک نفر خرید کرد تو اینستاگرام خودشو تاپ هنگ درام معرفی کرد. بد جوری سر من رو کلاه گذاشت. هنگ درام خراب رو به من بیست و یک میلیون فروخت. حرومش بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image